Sokáig keresgéltem magam, néha még most is vannak időszakok, amikor nem teljesen tudom merre is tartok…
Viszont van valami fontos, amit a korábbi énem nem tudott…
Azt, hogy lehet és van választása, és választhat mást, akkor is, ha a környzete elítéli emiatt és nem tűnik logikusnak egyik döntése sem….
Az alkalmazotti lét néha nehéz… Tudom, hogy nem egyszerű önmagadnak lenni, amikor korlátok, határok és szabályok közé vagy szorítva, mindezt többnyire 24 és 48 órás határidőkkel. Emellett ott vannak a munkatársak, akik nem mindig kedvelnek és ott a fönököd, a vezetőség, akiknek akkor is igazuk van, ha éppen nincs… Szóval tudom, hogy nem egyszerű, eljött nálam is az a pont, amikor rájöttem, hogy ez így sokáig nem mehet, mert vagy a munka és a karrier, vagy én.
Közbeszerzési területen dolgoztam, amikor egy húzósabb időszakban a napi 12-14 óra munka megszokott volt, reggel 7-re az irodában kb este 7-ig, aztán laptoppal a kezemben még este otthon is dolgoztam egy kis pihenés után, majd reggel kezdődött minden előről. Ekkor gondolkoztam el azon, hogy kell, hogy a munkán és az alváson kívül legyen valami más is. Elkezdtem olvasni, sokat olvasni, mivel kb 2,5-3 órát utaztam az iroda és az otthonom között minden nap, így a tömegközlekedésel töltött időt hasznosan tölthettem el. Persze csak többnyire, mikor nem éreztem magam egy élő halottnak… És mindemellett, amikor ki tudtam szorítani még egy kis időt, akkor rajzoltam, ez volt az, amit vártam, amiért lelkesedtem, ami fel tudott tölteni és visszaadta az életkedvem.
Ebben az időszakban nemcsak kikapcsolódásként olvastam könnyed regényeket, hanem beleástam magam az önismeretbe és az időtervezésbe is, hogy ki tudjam hozni magamból a legtöbbet, hiszen ekkor már éreztem, hogy nem az az én utam amin, akkor jártam, elkezdtem építgetni az üzletem és közben tanultam, fejlődtem folyamatosan.
Először a MediDecort, mint kreatív online stúdiót alapítottam meg, aztán ez a kreatív stúdió kinőtte magát, kvázi átalakult, így jött létre a Rajzakadémia. A dekorációs rész teljesen megszűnt, és csak a rajz lett, amihez jött később az énidő…egy időre.
Készültek az újabbnál újabb online kurzusok a Rajzakadémiába, majd az indulása után pár hónappal beköszöntött az életembe az Access Consciousness, ami azóta is kísér, irányít és segít, nemcsak a rajzban, a üzletben, hanem az életem minden területén. Így a Rajzakadémia melett, ma már ismét része az életemnek a MediDecor is.
Annyira elkezdett érdekelni az Access, hogy csak azt vettem észre, hogy újabb és újabb tanfolyamokon veszek részt, így ma már Bars, Facelift és testkezelőként is segíthetek.
Hihetetlen, hogy mire képes az Access és, hogy mi mire vagyunk képesek általa, én nagyon sokat változtam az elmúlt pár évben, az önismeret és az Access által. Ezen változások többsége nem kívülről látszik, nem kézzelfogható változás, hanem mind-mind belső, mások számára láthatatlan. Ami a legfontosabb, hogy én érzem belülről, és ez az érzés felbecsülhetetlen. És a legjobb benne, hogy még nincs vége.
Hiszen mindig lehet mást és jobbat és nagyobbat választani, a határokat és a korlátokat mi szabjuk magunknak.
Egyszerűen csak el kell hinned magadról, hogy mindan határt átlépve megteremtheted maganak, azt amit szeretnél. Tudom, nehéz elhinni, de hinned kell benne! Ez vezet el az álmodig! Ez nem csak duma, tapasztalatból mondom!
Benned is ott a szikra, a kreativitás, a tudás, a képesség — még ha ezt most nem is érzed. A tudatalattidban mindez megvan, csak hagynod kell, hogy a felszínre törjön, és segítsen elérni a céljaidat.
Ha elhiszed, az már fél siker, a másik fele, hogy utat engedsz a tudatalattidnak és szabadjára engeded a benned rejtőzködő végtelen lényt!
Már a rajzolás által is megtapasztaltam, hogy milyen amikor nem csak az agyunk racionális bal felét használjuk, hanem utat engedünk a jobb agyféltekénknek és a kreativitásunknak. Mégis az Access volt az, ami elhozta nekem, azt a szabadságot, amit csak akkor tapasztalhatunk meg, hogy ha valóban élünk a lehetőségeinkkel és hagyjuk, hogy az Univerzum segítsen minket.
Minden egyes kezelésnél gyermeki kíváncsisággal figyelem és tapasztalom meg az energia áramlását, ami engem is hozzásegített már, jó pár korlát, minta és hiedelem lebontásához, így már most közelebb vagyok önmagamhoz, mint bármikor korábban.
Kíváncsian várom, hogy mi lehet még ennél is jobb? És mi más is lehetséges még?